Sławińska pisze

By Ania Kitka
Czy to będzie przyjaźń, czy to będzie kochanie?

Czy to będzie przyjaźń, czy to będzie kochanie?

Gdybym znała receptę na udany podryw, który nie tylko kończy się trzema orgazmami, ale także happy endem z suknią ślubną, pewnie zostałabym „ciocią – dobrą radą”. No, ale nie jest mi dane pojąć jak bardzo faceci są skomplikowani. Możecie gadać, co chcecie. Nie jesteście łatwi do czytania. Nas kobiety, możecie różnie klasyfikować . Te są walnięte, te są łatwe, o te musisz zabiegać, a te byłyby idealnymi żonami i matkami. Łączy nas jedno. My lubimy być wysłuchane. A Wy moi kochani mężczyźni nauczcie się słuchać. Ty, kobieto też nie oczekuj cudów, że facet nauczy się czytać w myślach. Nie nauczy. Musisz mówić, czego potrzebujesz, co ci się podoba, a co nie. Pewnie, że fajnie by było, jakby facet umiał przewidzieć, czego oczekujesz. Każda z nas chciałaby być zaskoczona i w domu po pracy zobaczyć wielki bukiet kwiatów, tak o, bez okazji. Kobiety lubią niespodzianki, nawet jak mówią, że nie lubią. Ja lubię! Słyszysz?  <3

Początki są najfajniejsze? Pod warunkiem, że dobrze się kończą. 

Początkowe zaloty są urocze. Te przypadkowe spojrzenia, które przeszywają twoje ciało i umysł, powodują, że nogi miękną. Ja bym pomyślała, że to miłość. On może pomyśleć, że masz ochotę tylko na seks. Nawet jak masz, to na początku pragniesz to ukryć. Te przypadkowe dotknięcia jego dłoni, gdzie dasz wiarę, że czujesz chemię między waszymi palcami. A podawał ci tylko kufel z zimnym piwem. Wielkie miłości nie zaczynają się od szybkich numerków w domkach nad jeziorem, a może?

Niewybaczalnym błędem jest udawanie, że ci nie zależy, kiedy ci jednak zależy. Pomyśl. Lepiej, żebyś ukrywała swoje pożądanie, swoje zauroczenie, być może swoją miłość, tylko dlatego, że co? Bo on cię i tak w końcu zostawi i powie, że jesteś łatwa? Nie musisz od razu iść z nim do łóżka by udowodnić, że ci się podoba. Nie planuj dla was wspólnego domku z różowymi podusiami i dwójką dzieciaczków o imionach, Jessica i Brajan. Ale skąd on ma wiedzieć, że może robić pierwsze kroki, skoro stanęłaś na przeciwko z wielkim znakiem STOP, mimo, że na jego widok musisz wycierać uda? Chcesz go pocałować, to pocałuj. Jak powie, że jesteś szybka, to mu powiedz że jest chujem. Facet, któremu się podobasz złapie cię za rękę, pomizia policzek, może nawet dotknie tyłka, ale na do widzenia pocałuje w czółko i po prostu się pożegna. Zaczeka na twoją reakcję. Raz robi krok on, raz ty. Jak się nie ułoży, to znaczy, że to nie ten facet albo nie ta babka. To nic. Nie koniec świata, a zapewne nauczyłaś się czegoś nowego.

Ciągnie mnie do „Bad Boy’ów”

Wydawał się normalny. Nie oczekiwałam, że będzie księciem na różowym flamingu. Chciałam troski, szacunku, prezencików i dobrej zabawy. A on kupił mi dwa razy hamburgera, naopowiadał jaka to ja jestem fantastyczna, skompletował moją bieliznę i poszedł w pizdu. No cóż, tak też się zdarza. Czy to twoja wina? Nie. Jeżeli czegoś bardzo pragniemy, związku w tym przypadku, jesteśmy w stanie idealizować swoich przyszłych partnerów. Nie zauważamy sygnałów, które mogą nam włączać kontrolną lampkę. Nie masz na to wpływu, taka jesteś i już. W związkach też trzeba ryzykować.  A kto nie ryzykuje, ten nie ma. Jednym się udaje za pierwszym razem, innym nie. Tak jest i nic na to nie poradzisz. Musisz nauczyć się czytać te znaki, bo niektóre są na prawdę czytelne! Jak mu zależy, to znajdzie 5 min żeby odpisać, jak mu zależy, to oddzwoni jak nie odebrał, jak mu zależy to sprawi, że oboje będziecie mieli frajdę z tego, że się znacie. Nie ma frajdy, odprowadź go do auta, zamknij drzwi i puść mu oczko.

Chcesz mieć faceta i już!

„Lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu”.  Raz tak, raz nie. Jeżeli u niego w portfelu znalazłaś prezerwatywę, a wy kochacie się bez, bo planujecie wychowywać swoje idealne dzieci w idealnym domu, to lepszy wróbel. Jeżeli żyjesz w rutynie, która zabija was oboje, a on nic tylko narzeka, lepiej myśl o gołębiu.

Czasami jest tak, że życie zamienia się w amerykański film. Spotykasz go, idziecie na kolację i za rok jedziecie w podróż poślubną do Afryki. Nie ma zdrad, kłamstw, oszustw podatkowych. Częściej jednak jest tak, że czekamy, czekamy, czekamy i nic! Nie ma ani wróbla, ani już nawet gołębia. Jak zależy ci na wygodnych butach, które pasują i do sukienki, i do spodni, szukasz miesiącami. Facet to właśnie takie buty. Przyznaj się, że potrzebujesz faceta. No do cholery! Tak! Jesteście nam potrzebni. Eureka. I tak jak miesiącami przymierzasz, już na opuchnięte stopy, kolejną parę, zaczynając od Jimmiego Choo, kończąc na Wojasie, tak starasz się z każdym facetem zbudować związek.  Chodzenie na randki nie musi być uciążliwe. Odpoczywaj sobie między jednym niewypałem a drugim. Z każdej randki wyciągaj lekcje, staraj się skupiać właśnie na danym momencie, nastaw się pozytywnie i zamawiaj żarcie na jego koszt. Najwyżej trochę utyjesz.

Nie ma przyjacielskiego seksu, chyba że lubisz się męczyć.

Pięknie jest wtedy, gdy z przyjaźni rodzi się miłość. Gdy znacie się kupę lat i nagle zauważasz jakie on ma piękne bicepsy i jak wnikliwie na ciebie patrzy. Rodzi się chemia. Sama. I seks jest wtedy najlepszy na świecie.

Nie ma jednak seksu między tylko przyjaciółmi. Przyjaciel nie może cię pociągać fizycznie. Owszem są osoby które po latach nieudanych związków stwierdzają, że stworzą parę, a sprawę seksu jakoś się rozwiąże. Nie każdy ma wszystko. Jednak jak seks jest z dupy, to związek też taki będzie. Czasami dzieje się na odwrót. Najpierw jest WOW! Kochasz go na zabój, chwalisz się koleżankom, że spotkałaś ogiera i od tygodnia jesteś poobcierana, a później, za 6 lat, on staje się tylko twoim przyjacielem. Pożądanie zgasło, a ty masz wrażenie, że kochasz się z bratem. No tak! Te przyjaźnie zostają, zostają nam na lata.

Kobieta musi być zaspokojona seksualnie. U nas znaczy to, że oprócz orgazmu dbacie o nasze zadowolenie emocjonalne i poczucie bezpieczeństwa. Jesteśmy wymagające? A i owszem.

Chcesz mieć szczęśliwą kobietę, przyjaciółkę i kochankę. Traktuj ją jako całość. Mamy duszę, rozum, intelekt, ciało i waginę. Kobieta zadbana się odwdzięczy. My jesteśmy stworzone do dawania, ale tylko partnerom, którzy to doceniają. Jeżeli facet będzie ci powtarzał, że jesteś piękna i mądra, tak będziesz się czuła. Jeżeli zapewni cię, że jesteś dobra w łóżku, taka będziesz.

Mężczyzno. Masz wielką moc, której możesz zacząć używać już dzisiaj. To słowa. Jeżeli użyjesz ich do dobrych celów, to możesz nam wiele ofiarować i tym samym wiele zyskać. Nie musisz kupować drogich prezentów, powiedz, że jestem jedyną i spraw bym tak się czuła.

W tych sprawach trzeba działać powoli. Szybkie numerki są ekscytujące i podniecające już na późniejszych etapach związków. Na początku się siebie uczymy, odkrywamy czy lubimy być całowane w szyję, czy jednak w piersi. A jak czegoś nie wiesz, to się dowiedz. Włącz sobie internecik i oglądając filmy dla dorosłych, rób notatki.

Czemu jedni zakochują się od razu, a inni dopiero po latach przyjaźni?

Bo w końcu ich drogi skrzyżowały się w odpowiednim momencie życia. On jest gotowy i ona jest gotowa. Życiowy partner to taki, który ma takie same potrzeby i oczekiwania, co Ty.  I już! i tyle.

2 comments found

Your email address will not be published. Required fields are marked with *.